zawsze razem
SPONSORING

Dziękuję

ZOSTAŃ SPONSOREM!!!

WYGRAJMY RAZEM!!!

Chcesz zaistnieć jako sponsor w jednej z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportu?

Chcesz zbudować dobry wizerunek firmy, zorganizować wyjazd na tor wyścigowy dla swoich klientów, zrealizować skuteczną kampanię reklamową?

Zostań sponsorem i przyczyń się do kolejnych sukcesów Daniela Bukowskiego w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski oraz prestiżowych wyścigach międzynarodowych (mistrzostwa Europy i świata, Alpe Adria).

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wyjątkowym projekcie współpracy.

TO MOŻE BYĆ NASZ WSPÓLNY SUKCES!

Relacje z Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i startów Ducati Toruń Motul Teamu ukazują się w licznych środkach masowego przekazu. Te informacje wraz ze zdjęciami regularnie publikowane są m.in. w branżowej prasie i portalach takich jak Świat Motocykli, Ścigacz.pl, MotoGP.pl, Motogen.pl.

Sposób komunikowania z mediami i kibicami zawodnika i zespołu Ducati Toruń Motul Team w sezonie 2018:

  • wykwalifikowany zespół PR wraz z rzecznikiem prasowym;
  • oficjalne strony internetowe zespołu oraz zawodnika;
  • oficjalne profile i kanały teamu w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube).

Prasa, radio, telewizja, portale internetowe, media społecznościowe, powierzchnia reklamowa na motocyklach, kombinezonach zawodników, namiotach serwisowych, itp., to rzeczy, które w skuteczny sposób zapewniają identyfikację sponsora, jego logo i marki. Firmy wspierające motorsport oceniane są jako nowoczesne oraz nastawione na rozwój. Z przeprowadzonych badań dotyczących sponsoringu sektora automotive wynika, że 70% respondentów lepiej ocenia aktywne na tym polu firmy niż te, które nie angażują się w tego typu działalność, jednocześnie aż 35% ankietowanych wyraża chęć zakupu produktu firm angażujących się w sponsoring.

Pakiety sponsorskie już od 15 tys. zł.

Zainteresowanych zapraszamy do zakładki "KONTAKT".

ZA WSPARCIE

DZIĘKUJĘ

Moim sponsorom

Bez których ta wspaniała przygoda z motocyklami i torami nie byłaby możliwa SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za wszelkie wsparcie, wiarę we mnie i całą dotychczasową współpracę! Moje sukcesy w tym sporcie, to nasze wspólne sukcesy! Głęboko wierzę w to, że to, co najlepsze jest jeszcze przed nami!

Sponsorzy i Partnerzy Daniela Bukowskiego

AF MOTORS DUCATI TORUŃ – jeden z wiodących dealerów marki Ducati w Polsce, główny sponsor AF Racing Teamu (do niedawna Ducati Toruń Motul Tema), którego barwy reprezentuje Daniel Bukowski, zapewnia jednocześnie obsługę techniczną na zawodach, salon i serwis prowadzone przez pasjonatów dla pasjonatów.

MOTUL – do niedawna drugi sponsor tytularny obecnego teamu Daniela Bukowskiego, główny partner techniczny zespołu AF Racing Team, wiodąca marka olejów silnikowych i smarów.

TRANS-BUŁA – przez lata główny sponsor Daniela Bukowskiego, rodzinna firma motocyklisty, założona w 1981 roku przez jego ojca – Piotra Bukowskiego. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w krajowym, regionalnym i lokalnym transporcie ciężarowym z użyciem HDS, a także w innych usługach sprzętowych takich jak usługi koparko-ładowarką, prace ziemne czy odśnieżanie mechaniczne pługiem oraz usługi pługo-solarką.

BGŻ BNP PARIBAS

AUTOKOLOR

PPG

FABRYKA KLIMATU

CARBOTT COMPOSITES

GŁADKI TRANS

DUNLOP MOTORSPORT

KRAAITECH

DAYTONA