Na Węgry z nadziejami

Czytaj
Opublikowany:
2018-05-14 00:00:00

Po nie do końca udanych dla nas zawodach na Torze "Poznań", trzeba było szybko przełknąć gorzką pigułkę i przygotować się do walki o kolejne cenne punkty WMMP, a zwłaszcza cyklu Alpe Adria.

Awaria motocykla Daniela Bukowskiego w ostatnim wyścigu rundy w Przeźmierowie sprawiła, że upragniony tytuł mistrza Polski w klasie Superstock 1000 bardzo znacząco się od "Buły" oddalił. Nie znaczy to jednak, że poddajemy się i odpuszczamy walkę w dalszej części sezonu. Absolutnie nie! Walczymy do końca! Co więcej, chcemy nie tylko pokazać się jak najlepszej strony w mistrzostwach kraju, ale naprawdę dużo możemy ugrać w prestiżowym międzynarodowym cyklu Alpe Adria. Daniel Bukowski ma realne szanse na podium w końcowej klasyfikacji sezonu tej serii!

- Daniel robi bardzo dobre wyniki w Alpe Adria i w tym momencie istotnie skupiamy się na walce o podium tego cyklu na zakończenie sezonu - podkreśla Dariusz Małkiewicz, menedżer teamu. - Mistrzostw Polski też oczywiście nie zamierzamy odpuszczać, choć upragniony tytuł mistrzowski chyba faktycznie w tej sytuacji znacząco oddalił się od nas. W WMMP będziemy skupiali się na pojedynczych wyścigach, na tym, żeby w poszczególnych rundach jak najwięcej ugrać i pokazać się z jak najlepszej strony, a niewątpliwie nas na to stać.

Ducati Toruń Motul Team do walki o kolejne cenne punkty cykli stanie już w nadchodzący weekend. Na węgierskim Pannoniaringu odbędą się kolejne odsłony Alpe Adria, Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. DTMT na Węgrzech reprezentować będą: Daniel Bukowski, Maciej Ukleja i Krzysztof Zaciera.