Pasja na wysokich obrotach

Czytaj
Opublikowany:
2018-05-13 13:10:00

Łatwo jest pokochać motocykle Ducati, ale wykorzystanie ich pełnego potencjału, to zdecydowanie większe wyzwanie.

Motocykle dostarczają nam wrażeń na każdej płaszczyźnie. Bolońska marka wielbiona jest przede wszystkim za niepowtarzalny styl, tradycję i moc emocji kipiącą z każdego motocykla Ducati, który rwie się do pokazania swojego niezwykłego potencjału.

Ducati Toruń Motul Team wykorzystuje ten potencjał i pozwala swoim Panigale pokazać, na co je stać. Biorąc udział w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski oraz cyklu Alpe Adria zawodnicy tego zespołu pragną inspirować wszystkich właścicieli motocykli Ducati do aktywnego używania ich jednośladów. Podczas każdej rundy towarzyszy im największy spośród polskich teamów wyścigowych fanklub.

W sezonie 2016, za produkcję emocji, odpowiedzialny będzie wyjątkowo silny skład zespołu. W klasie Superstock 1000 walczyć będzie: utytułowany Daniel Bukowski, Robin Kraaikamp, Maciej Ukleja oraz Dariusz Małkiewicz. Z kolei w kategorii Rookie 1000 team reprezentować będzie Mariusz Szerszeń. Ich starty nie byłyby możliwe bez silnych partnerów w postaci Ducati Polska, Inter Motors, Motul Polska oraz BGŻ BNP Paribas. W sezonie 2016 do grona sponsorów dołączył Dunlop Motorsport, który odpowiada za najlepsze ogumienie do wyścigowych Panigale.